Zaloguj
     
Dofinansowanie Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Religijnej "Aniołkowe Nutki" PDF Drukuj Email

W ramach zadania "Promocja Oświaty" Departament Spraw Społecznych Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Łodzi przydzielił naszej szkole dofinansowanie w kwocie 500 zł na nagrody dla uczniów, biorących udział w dorocznym Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Religijnej "Aniołkowe Nutki", który odbył się 31 maja 2016r. w sali teatralnej parafii pod wezwaniem Najświętszego Imienia Jezus.

 

 

Licencje

Powyższa strona, jak i każdy z jej elementów podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo autorskie. Korzystanie z artykułów, zdjęć oraz innych dokumentów publikowanych w serwisie bądź dokonywanie ich opracowań wymaga zgody wydawcy.

Stopka informacyjna

Licznik odwiedzin
Dzień:2
Miesiąc:96
Rok:96
Ogółem:47308

Zasady korzystania

Dane i informacje zawarte w tym serwisie są publikowane wyłącznie do celów informacyjnych. Wydawca - Zespół Szkół Specjalnych nr 6 w Łodzi nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędy lub nieaktualne informacje zawarte w serwisie.
sinc@interia
/* */

Używamy plików Cookies i podobnych technologii wyłącznie w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji jest dostępnych w naszej polityce prywatności.

EU Cookie Directive Module Information