Zaloguj
     
Rok szkolny 2010-2011 PDF Drukuj Email

Kliknij na dyplom:

 

dyplom Podziękowanie od Wydziału Gospodarki Komunalnej za udział w akcji porządkowej.
dyplom Już po raz jedenasty Szkoły Specjalne i Specjalne Ośrodki Szkolno Wychowawcze z Łodzi miały przyjemność zaprezentować publicznie efekty swoich działań twórczych. Od 1999 roku kolejne edycje przeglądu nadały tej imprezie obecny kształt. Co roku w przeglądzie bierze udział ponad 300-tu uczniów. Prezentacje odbywają się w czterech kategoriach:
  • muzyka
  • plastyka
  • taniec
  • formy teatralne.
Prezentacje w kategorii tańca nowoczesnego organizuje Zespół Szkół Specjalnych nr 6 przy współpracy z Śródmiejskim Forum Kultury.
dyplom  Nasi uczniowie wzięli udział w V Festiwalu "Jesienna zaduma" zorganizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych nr 3 w Łodzi. W kategorii recytacji reprezentowała nas z powodzeniem Agnieszka K. z kl. III gimnazjum, natomiast pracę plastyczną wykonały dziewczynki z klasy I gimnazjum: Justyna D, Natalia R i Sandra M. Pani Urszula B. i pani Magda G. były opiekunami tej utalentowanej grupy. Gratulacje!
dyplom W przededniu święta Niepodległości 11 Listopada wzięliśmy udział w konkursie piosenki patriotycznej "Patriotyzm noszę w sercu" zorganizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Łodzi. Dzieci wykonały dwie pieśni: "Ułani" oraz "Żeby Polska była Polską". Reprezentowali nas uczniowie z klasy I gimnazjum: Justyna D., Natalia R. i Sandra M. i  Arek S.  Opiekunami grupy były pani Monika P.  oraz pani Magda G.
dyplom Turniej Mikołajkowy odbył się 07.12.2010 roku w Centrum  Sportu i Rekreacji . W turnieju tym brali udział uczniowie klasy IV-tej Justyna R., Karolina F., Paulina P., Łukasz K., Paweł B., Bartek O. Dzieci zajęły 3 miejsce. Otrzymały piękny puchar, dyplomy a także upominki w postaci piłki do rugby. Zawody odbyły się pod patronatem Budowlani Łódź. W przerwie czas urozmaicili nam zawodnicy grający w rugby. Każde dziecko mogło spróbować swoich sił w tej dyscyplinie. Był także smaczny i pożywny poczęstunek. Opiekunem grupy była pani Karolina K.
 

Licencje

Powyższa strona, jak i każdy z jej elementów podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo autorskie. Korzystanie z artykułów, zdjęć oraz innych dokumentów publikowanych w serwisie bądź dokonywanie ich opracowań wymaga zgody wydawcy.

Stopka informacyjna

Licznik odwiedzin
Dzień:1
Miesiąc:5
Rok:417
Ogółem:47629

Zasady korzystania

Dane i informacje zawarte w tym serwisie są publikowane wyłącznie do celów informacyjnych. Wydawca - Zespół Szkół Specjalnych nr 6 w Łodzi nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędy lub nieaktualne informacje zawarte w serwisie.
sinc@interia
/* */

Używamy plików Cookies i podobnych technologii wyłącznie w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji jest dostępnych w naszej polityce prywatności.

EU Cookie Directive Module Information