Zaloguj
     
Niusy
Świąteczni goście PDF Drukuj Email

Naszą szkołę odwiedzają świąteczni goście. Tym razem była to Pani Poseł VII kadencji na Sejm RP - Małgorzata Niemczyk. Razem z nią pojawiły się radość ze świątecznych prezentów, wzruszenie przy oglądaniu Jasełek, entuzjazm przy wspólnym kolędowaniu. To było niezapomniane przeżycie.

Bardzo dziękujemy!!!

   

 
36 rocznica stanu wojennego PDF Drukuj Email

Trudne chwile Polaków, które były ich udziałem 36 lat temu, zostały przypomniane podczas zajęć warsztatowych z udziałem najstarszych uczniów naszej szkoły. Młodzież zadziwiły ograniczenia swobód, które miały wtedy miejsce w Polsce: godzina milicyjna, wyłączone telefony, represje wobec działaczy opozycji - masowe aresztowania, internowanie. Najnowsze karty historii naszego kraju ciągle czekają jeszcze na odkrycie.

 

 
Konkurs "Sprawne ręce - Szalowe hity" PDF Drukuj Email
7 grudnia 2017 roku uczennice naszej szkoły - Paulina i Klaudia wzięły udział w VI Konkursie dla Gimnazjalistów "Sprawne ręce" w ZSZS nr 2 w Łodzi. Tegoroczna edycja nosiła tytuł "Szalowe hity". Zadanie konkursowe polegało na najdokładniejszym i najładniejszym ozdobieniu szala wykonanego z dzianiny. Dziewczęta wykazały się wielką starannością i dokładnością oraz inwencją twórczą. Zostały za nie nagrodzone III miejscem. Brawa dla naszych reprezentantek.
 
 
Świąteczne czary - mary PDF Drukuj Email

Przygotowania do świąt są okazją do odkrywania tajemnic. Tym razem na zajęciach z nauczycielem chemii poznaliśmy tajniki produkcji "zimnej porcelany". Można z niej zrobić przepiękne ozdoby na choinkę.

Zapraszamy do wspólnego spędzania czasu przy ich wykonaniu w rodzinnym gronie, a nasza choinką będzie inna niż zwykle.

 

 

 
Kulinarne przygody PDF Drukuj Email

Owoce i warzywa, a także produkty mleczne i zbożowe są niezbędne w jadłospisie młodzieży. Dlatego też uczymy się je przygotowywać na różne sposoby. Odkrywanie kolejnych kulinarnych tajemnic sprawia radość wszystkim uczestnikom zajęć z gotowania.

 
Mikołajki w szkole PDF Drukuj Email

6 grudnia to Mikołajki. Są one okazją do obdarowywania się drobnymi prezentami, dobrym słowem, uśmiechem. Samorząd szkolny sprawił niespodziankę wszystkim uczniom i wraz z urokliwymi pomocnicami św. Mikołaja odwiedził klasy. To była miła zapowiedź kolejnych świątecznych niespodzianek. Dziękujemy!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 6

Licencje

Powyższa strona, jak i każdy z jej elementów podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo autorskie. Korzystanie z artykułów, zdjęć oraz innych dokumentów publikowanych w serwisie bądź dokonywanie ich opracowań wymaga zgody wydawcy.

Stopka informacyjna

Licznik odwiedzin
Dzień:3
Miesiąc:275
Rok:6536
Ogółem:32871

Zasady korzystania

Dane i informacje zawarte w tym serwisie są publikowane wyłącznie do celów informacyjnych. Wydawca - Zespół Szkół Specjalnych nr 6 w Łodzi nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędy lub nieaktualne informacje zawarte w serwisie.
sinc@interia
/* */

Używamy plików Cookies i podobnych technologii wyłącznie w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji jest dostępnych w naszej polityce prywatności.

EU Cookie Directive Module Information