Zaloguj
     
Niusy
Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej PDF Drukuj Email

W bieżącym roku szkolnym 2017/2018 uczniowie szkoły kontynuują udział w projekcie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej, realizowanym w kinie Charlie. Dzieci poznają dzieła filmowe, dostosowane specjalnie do wieku i możliwości poznawczych. Uczestniczą w zajęciach filmoznawczych - omawiają najważniejsze problemy ukazane w filmie, zadają pytania, poznają realia i tajemnice sztuki filmowej. Taka edukacja wzbogaca wiedzę i rozwija wyobraźnię.

                                                       

 

                             

 

 
Młodzi w walce o wolną ojczyznę PDF Drukuj Email

6 października 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość poświęcona powstańcom warszawskim, którzy w 1944 roku stanęli do walki o wolną Polskę. Uczniowie pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowali program artystyczny, na który złożyły się wiersze, piosenki oraz prezentacja multimedialna. Ukazały one bohaterską postawę młodych ludzi w czasach II wojny światowej. 

Zaprezentowane Kalendarium powstania, przedstawiające 63 dni chwały Warszawy wzruszyło widzów do głębi.

Wszyscy obejrzeli przedstawienie z wielką uwagą.

 

 
Piłkarze na medal PDF Drukuj Email

Serdeczne gratulacje dla naszych piłkarzy i ich trenera za zdobycie brązowego medalu w piłce nożnej na Mistrzostwach Łodzi. Brawo !!!

Życzymy dalszych sukcesów! 

 

 
Nasi waleczni sportowcy PDF Drukuj Email

 

 27 września 2017 roku nasi sportowcy wzięli udział w Międzyszkolnym Turnieju Unihokeja walcząc o "Złoty krążek 2017". Konkurencja była bardzo silna. Chłopcom nie zabrakło jednak woli walki. Cieszymy się z IV miejsca.

  

 
VI Rajd Czterech Kultur PDF Drukuj Email
W sobotę 16 września 2017 r. uczestniczyliśmy w VI Rajdzie Czterech Kultur. W związku z tym, że rok 2017 to ROK WŁADYSŁAWA REYMONTA, podczas naszej wędrówki odwiedziliśmy miejsca związane z jego postacią. Na trasie rajdu czekali na nas łódzcy przewodnicy, którzy przekazywali wiele ciekawych informacji. Przystanęliśmy miedzy innymi na Placu Reymonta, w Wyższej Szkole Filmowej i w Muzeum Kinematografii. Z zainteresowaniem oglądaliśmy wnętrza domów fabrykantów. Spacerując ulicami miasta, napotykaliśmy miejsca, stare fabryki, kamienice świadczące o wielokulturowym i wielonarodowym  charakterze naszej Łodzi.
 
 
Głosujcie na nasz projekt!!! PDF Drukuj Email

16 września 2017 roku w sobotę, w godz. 12.00 - 16.00 na ul Piotrkowskiej (między ul. Zamenhofa i ul.Struga) odbędzie się Mega Piknik Budżetu Obywatelskiego. My też tam będziemy, by zachęcać do głosowania na nasz projekt, który można znaleźć pod adresem:

http://tablicabo.uml.lodz.pl/wniosek/604-L0015-pracownia-tomatisa-modernizacja-gabinetu-logopedycznego-w-zespole-szkol-specjalnych-nr-6-w-lodzi.

Nr identyfikacyjny zadania, tzw. ID – L0015. „Pracownia Tomatisa – modernizacja gabinetu logopedycznego w Zespole Szkół Specjalnych nr 6 w Łodzi”.

Bądźcie z nami i głosujcie koniecznie!!!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4

Licencje

Powyższa strona, jak i każdy z jej elementów podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo autorskie. Korzystanie z artykułów, zdjęć oraz innych dokumentów publikowanych w serwisie bądź dokonywanie ich opracowań wymaga zgody wydawcy.

Stopka informacyjna

Licznik odwiedzin
Dzień:12
Miesiąc:347
Rok:5411
Ogółem:31746

Zasady korzystania

Dane i informacje zawarte w tym serwisie są publikowane wyłącznie do celów informacyjnych. Wydawca - Zespół Szkół Specjalnych nr 6 w Łodzi nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędy lub nieaktualne informacje zawarte w serwisie.
sinc@interia
/* */

Używamy plików Cookies i podobnych technologii wyłącznie w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji jest dostępnych w naszej polityce prywatności.

EU Cookie Directive Module Information