Zaloguj
     
Niusy
Świąteczni goście PDF Drukuj Email

Naszą szkołę odwiedzają świąteczni goście. Tym razem była to Pani Poseł VII kadencji na Sejm RP - Małgorzata Niemczyk. Razem z nią pojawiły się radość ze świątecznych prezentów, wzruszenie przy oglądaniu Jasełek, entuzjazm przy wspólnym kolędowaniu. To było niezapomniane przeżycie.

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, biorącym udział w akcji "Podziel się Wigilią"!!!

   

 
36 rocznica stanu wojennego PDF Drukuj Email

Trudne chwile Polaków, które były ich udziałem 36 lat temu, zostały przypomniane podczas zajęć warsztatowych z udziałem najstarszych uczniów naszej szkoły. Młodzież zadziwiły ograniczenia swobód, które miały wtedy miejsce w Polsce: godzina milicyjna, wyłączone telefony, represje wobec działaczy opozycji - masowe aresztowania, internowanie. Najnowsze karty historii naszego kraju ciągle czekają jeszcze na odkrycie.

 

 
Konkurs "Sprawne ręce - Szalowe hity" PDF Drukuj Email
7 grudnia 2017 roku uczennice naszej szkoły - Paulina i Klaudia wzięły udział w VI Konkursie dla Gimnazjalistów "Sprawne ręce" w ZSZS nr 2 w Łodzi. Tegoroczna edycja nosiła tytuł "Szalowe hity". Zadanie konkursowe polegało na najdokładniejszym i najładniejszym ozdobieniu szala wykonanego z dzianiny. Dziewczęta wykazały się wielką starannością i dokładnością oraz inwencją twórczą. Zostały za nie nagrodzone III miejscem. Brawa dla naszych reprezentantek.
 
 
Świąteczne czary - mary PDF Drukuj Email

Przygotowania do świąt są okazją do odkrywania tajemnic. Tym razem na zajęciach z nauczycielem chemii poznaliśmy tajniki produkcji "zimnej porcelany". Można z niej zrobić przepiękne ozdoby na choinkę.

Zapraszamy do wspólnego spędzania czasu przy ich wykonaniu w rodzinnym gronie, a nasza choinką będzie inna niż zwykle.

   

 

 

 
Kulinarne przygody PDF Drukuj Email

Owoce i warzywa, a także produkty mleczne i zbożowe są niezbędne w jadłospisie młodzieży. Dlatego też uczymy się je przygotowywać na różne sposoby. Odkrywanie kolejnych kulinarnych tajemnic sprawia radość wszystkim uczestnikom zajęć z gotowania.

 

 
Mikołajki w szkole PDF Drukuj Email

6 grudnia to Mikołajki. Są one okazją do obdarowywania się drobnymi prezentami, dobrym słowem, uśmiechem. Samorząd szkolny sprawił niespodziankę wszystkim uczniom i wraz z urokliwymi pomocnicami św. Mikołaja odwiedził klasy. To była miła zapowiedź kolejnych świątecznych niespodzianek. Dziękujemy!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 6

Licencje

Powyższa strona, jak i każdy z jej elementów podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo autorskie. Korzystanie z artykułów, zdjęć oraz innych dokumentów publikowanych w serwisie bądź dokonywanie ich opracowań wymaga zgody wydawcy.

Stopka informacyjna

Licznik odwiedzin
Dzień:1
Miesiąc:282
Rok:904
Ogółem:34123

Zasady korzystania

Dane i informacje zawarte w tym serwisie są publikowane wyłącznie do celów informacyjnych. Wydawca - Zespół Szkół Specjalnych nr 6 w Łodzi nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędy lub nieaktualne informacje zawarte w serwisie.
sinc@interia
/* */

Używamy plików Cookies i podobnych technologii wyłącznie w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji jest dostępnych w naszej polityce prywatności.

EU Cookie Directive Module Information