Zaloguj
     
Niusy
VI Rajd Czterech Kultur PDF Drukuj Email
W sobotę 16 września 2017 r. uczestniczyliśmy w VI Rajdzie Czterech Kultur. W związku z tym, że rok 2017 to ROK WŁADYSŁAWA REYMONTA, podczas naszej wędrówki odwiedziliśmy miejsca związane z jego postacią. Na trasie rajdu czekali na nas łódzcy przewodnicy, którzy przekazywali wiele ciekawych informacji. Przystanęliśmy miedzy innymi na Placu Reymonta, w Wyższej Szkole Filmowej i w Muzeum Kinematografii. Z zainteresowaniem oglądaliśmy wnętrza domów fabrykantów. Spacerując ulicami miasta, napotykaliśmy miejsca, stare fabryki, kamienice świadczące o wielokulturowym i wielonarodowym  charakterze naszej Łodzi.
 
 
Głosujcie na nasz projekt!!! PDF Drukuj Email

16 września 2017 roku w sobotę, w godz. 12.00 - 16.00 na ul Piotrkowskiej (między ul. Zamenhofa i ul.Struga) odbędzie się Mega Piknik Budżetu Obywatelskiego. My też tam będziemy, by zachęcać do głosowania na nasz projekt, który można znaleźć pod adresem:

http://tablicabo.uml.lodz.pl/wniosek/604-L0015-pracownia-tomatisa-modernizacja-gabinetu-logopedycznego-w-zespole-szkol-specjalnych-nr-6-w-lodzi.

Nr identyfikacyjny zadania, tzw. ID – L0015. „Pracownia Tomatisa – modernizacja gabinetu logopedycznego w Zespole Szkół Specjalnych nr 6 w Łodzi”.

Bądźcie z nami i głosujcie koniecznie!!!

 
Teatrzyk kukiełkowy u nas PDF Drukuj Email

Rozwijanie wyobraźni, radość, pomysły na rozwiązywanie ważnych życiowych problemów - to wszystko dostaliśmy w darze od aktorów teatrzyku kukiełkowego. Emocji było mnóstwo. Uwiecznione zostały na zdjęciach klasowych i indywidualnych. Będą one zapisem miłych chwil spędzonych w szkole, która uczy i bawi.

 
Jesteśmy wolontariuszami PDF Drukuj Email

10 września nasi uczniowie, aktywnie działający w Szkolnej Radzie Wolontariatu, uczestniczyli w Ogólnopolskim Zjeździe Wolontariuszy Caritas. Jego hasłem przewodnim były słowa - "Od zabawy do świętości".

Radośnie przemaszerowali w barwnym pochodzie ulicą Piotrkowską do Placu Wolności do katedry, gdzie wzięli udział w Eucharystii. Wymienili doświadczenia z pracy charytatywnej podczas poczęstunku.

 
Witaj szkoło! PDF Drukuj Email

Po długim, pełnym wrażeń odpoczynku wracamy do odmienionej szkoły. Powitały nas jasne korytarze i odświeżone klasy. Wszystkich ucieszyły nowe krzesła, które z pewnością będą sprzyjać odpoczynkowi na przerwach. Z radością powitaliśmy koleżanki i kolegów, którzy dołączyli do naszej społeczności. Serdeczne słowa Pani Dyrektor pomogły rozwiać ich wszelkie obawy. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok 2017/2018 przyniesie same sukcesy i mnóstwo radości wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom.

 
Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017 PDF Drukuj Email

„Coś się kończy, coś zaczyna…” Uczniowie klasy III gimnazjum podziękowali nauczycielom, wychowawcom i pani dyrektor za wspólne lata nauki podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Były piękne słowa, wakacyjne piosenki, kwiaty i wzruszenia. Część artystyczną przygotowali trzecioklasiści pod opieką swojego wychowawcy. Pani dyrektor życzyła tegorocznym absolwentom wielu sukcesów w dalszej nauce i w życiu osobistym. Uroczystość była również okazją do wręczenia nagród za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły. Dzień ten był szczególnym również dla dumnych ze swych pociech rodziców, którzy otrzymali od Pani dyrektor dyplomy gratulacyjne za bardzo dobrą współpracę, udzielaną pomoc i wsparcie.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3

Licencje

Powyższa strona, jak i każdy z jej elementów podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo autorskie. Korzystanie z artykułów, zdjęć oraz innych dokumentów publikowanych w serwisie bądź dokonywanie ich opracowań wymaga zgody wydawcy.

Stopka informacyjna

Licznik odwiedzin
Dzień:0
Miesiąc:478
Rok:4964
Ogółem:31299

Zasady korzystania

Dane i informacje zawarte w tym serwisie są publikowane wyłącznie do celów informacyjnych. Wydawca - Zespół Szkół Specjalnych nr 6 w Łodzi nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędy lub nieaktualne informacje zawarte w serwisie.
sinc@interia
/* */

Używamy plików Cookies i podobnych technologii wyłącznie w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji jest dostępnych w naszej polityce prywatności.

EU Cookie Directive Module Information