Zaloguj
     
Niusy
A u nas już wiosna ... PDF Drukuj Email

21 marca wbrew zimowej aurze pożegnaliśmy zimę. Z radością przywitaliśmy natomiast wiosnę, niosącą zapowiedź dłuższych dni, ciepła i radości. Uczniowie wspólnie z paniami: Beatą i Magdaleną nazywali wiosenne kwiaty, poznawali zwyczaje bocianów i oznaki nadchodzących zmian w przyrodzie.

Pierwszy dzień wiosny w szkole - to dobry pomysł na świetną zabawę i naukę!!! 

   

 

 
Wolontariusze w akcji PDF Drukuj Email

Nasi uczniowie chętnie pomagają innym. Wzięli udział w akcji zbiórki żywności dla potrzebujących - "Tak pomagam". Dzielnie pełnili dyżury w sklepie sieci Biedronka. Zebrane produkty umilą świąteczny czas Wielkanocy podopiecznym Caritasu.
W ich imieniu dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom i nauczycielom.  
 
 
 
 
 
 
XI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Regionie PDF Drukuj Email

16 marca 2018 r. nasi uczniowie - Klaudia z klasy III gimnazjum i Sylwek z klasy VII reprezentowali naszą szkołę w XI Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Regionie "Pomniki Łodzi". Obydwoje wykazali się wielką wiedzą nt. naszego miasta, jego pomników i szlaku turystycznego "Bajkowa Łódź".

Bezbłędnie podpisywali fotografie łódzkich pomników, dobierali nazwiska znanych postaci do wykonywanych zawodów, planowali wycieczki po Łodzi z planem miasta. Doskonale poradzili sobie z trudnymi zadaniami i zajęli I miejsce - brawa!

  

  

 
Pieczemy to, co lubimy PDF Drukuj Email

Zajęcia kulinarne cieszą się dużym zainteresowaniem uczniów. W minionych tygodniach poznali oni propozycje na ciepłe śniadanie i kolację. Tosty i pizzę lubią chyba wszyscy. Umiemy już to zrobić sami.

 
Wiwat Kobiety! PDF Drukuj Email

Dzień Kobiet w naszej szkole to niespodzianki dla wszystkich Pań - małych i dużych. Były kwiaty, życzenia, uśmiechy, a także rewelacyjny program kabaretowy w wykonaniu uczniów i nauczycieli. Cała społeczność szkoły bawiła się doskonale. Brawo Panowie!

 
Świąteczni goście PDF Drukuj Email

Naszą szkołę odwiedzają świąteczni goście. Tym razem była to Pani Poseł VII kadencji na Sejm RP - Małgorzata Niemczyk. Razem z nią pojawiły się radość ze świątecznych prezentów, wzruszenie przy oglądaniu Jasełek, entuzjazm przy wspólnym kolędowaniu. To było niezapomniane przeżycie.

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, biorącym udział w akcji "Podziel się Wigilią"!!!

   

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 7

Licencje

Powyższa strona, jak i każdy z jej elementów podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo autorskie. Korzystanie z artykułów, zdjęć oraz innych dokumentów publikowanych w serwisie bądź dokonywanie ich opracowań wymaga zgody wydawcy.

Stopka informacyjna

Licznik odwiedzin
Dzień:11
Miesiąc:397
Rok:1476
Ogółem:34695

Zasady korzystania

Dane i informacje zawarte w tym serwisie są publikowane wyłącznie do celów informacyjnych. Wydawca - Zespół Szkół Specjalnych nr 6 w Łodzi nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędy lub nieaktualne informacje zawarte w serwisie.
sinc@interia
/* */

Używamy plików Cookies i podobnych technologii wyłącznie w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji jest dostępnych w naszej polityce prywatności.

EU Cookie Directive Module Information