Zaloguj
     
Ogólnopolski Program Edukacyjny „WYBIERAM WODĘ” PDF Drukuj Email

Nasza szkoła włączyła się do ogólnopolskiego programu edukacyjnego  oraz konkursu „WYBIERAM WODĘ”. Program ten to wspólna inicjatywa  Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Instytutu Promocji Zdrowia i Dietoterapii.  Patronat objął Minister Zdrowia oraz Kurator Oświaty.

Celem programu „WYBIERAM WODĘ” jest edukacja w zakresie prawidłowego nawodnienia organizmu oraz promocja racjonalnego gospodarowania wodą i  jej oszczędzanie.

Uczniowie klas IV – VI pod kierunkiem nauczycieli przyrody i chemii brali udział w warsztatach pt. „Pijmy wodę – na zdrowie!” podczas których, wykonali plakaty na temat wody. Brali też udział w zajęciach pt. „Ciekawe doświadczenia z wodą”. Podczas eksperymentów poznali właściwości wody i  jej zastosowanie.

Zajęcia stanowiły ważny element profilaktyki zdrowotnej, dzięki którym uczniowie dowiedzieli się, jak ogromne znaczenie dla organizmu człowieka ma picie wody.

Każdy z uczestników dla zdrowia wypił pełną szklankę wody.

Więcej informacji o programie i konkursie "Wybieram Wodę" na stronie http://www.wybieramwode.pl/ 

Zdjęcia projektu Zdjęcia projektu Zdjęcia projektu Zdjęcia projektu Zdjęcia projektu Zdjęcia projektu Zdjęcia projektu Zdjęcia projektu Zdjęcia projektu Zdjęcia projektu Zdjęcia projektu Zdjęcia projektu Zdjęcia projektu Zdjęcia projektu Zdjęcia projektu Zdjęcia projektu Zdjęcia projektu Zdjęcia projektu Zdjęcia projektu Zdjęcia projektu Zdjęcia projektu Zdjęcia projektu Zdjęcia projektu
 

Licencje

Powyższa strona, jak i każdy z jej elementów podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo autorskie. Korzystanie z artykułów, zdjęć oraz innych dokumentów publikowanych w serwisie bądź dokonywanie ich opracowań wymaga zgody wydawcy.

Stopka informacyjna

Licznik odwiedzin
Dzień:2
Miesiąc:132
Rok:1576
Ogółem:48788

Zasady korzystania

Dane i informacje zawarte w tym serwisie są publikowane wyłącznie do celów informacyjnych. Wydawca - Zespół Szkół Specjalnych nr 6 w Łodzi nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędy lub nieaktualne informacje zawarte w serwisie.
sinc@interia
/* */

Używamy plików Cookies i podobnych technologii wyłącznie w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji jest dostępnych w naszej polityce prywatności.

EU Cookie Directive Module Information