Zaloguj
     
Akademia Dojrzewania PDF Drukuj Email

W naszej szkole od roku szkolnego 2012/13 realizujemy Ogólnopolski Program profilaktyki zdrowotnej dla dziewcząt „Akademia dojrzewania”. Program jest adresowany do dziewcząt klas I i II gimnazjum. Do realizacji programu zgłosiło się prawie 3000 szkół gimnazjalnych z całej Polski. Celem programu jest wsparcie nauczycieli w realizacji zajęć lekcyjnych z nastolatkami w ramach przedmiotu „wychowanie do życia w rodzinie” ujętego w podstawie programowej kształcenia ogólnego. W ramach realizacji „Akademii Dojrzewania” został przygotowany specjalny zestaw narzędzi mający na celu wsparcie w realizacji zagadnień związanych z okresem dojrzewania. Takie zajęcia pozwolą nastolatkom lepiej sobie radzić z problemami związanymi z dorastaniem i dojrzewaniem.

Na stronie internetowej: http://akademia-dojrzewania.pl/ została stworzona specjalna strefa dla nastolatek, dla rodziców nastolatek i dla nauczycieli. Zachęcamy do jej odwiedzania oraz korzystania z zamieszczonych tam materiałów.

 

Licencje

Powyższa strona, jak i każdy z jej elementów podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo autorskie. Korzystanie z artykułów, zdjęć oraz innych dokumentów publikowanych w serwisie bądź dokonywanie ich opracowań wymaga zgody wydawcy.

Stopka informacyjna

Licznik odwiedzin
Dzień:2
Miesiąc:132
Rok:1576
Ogółem:48788

Zasady korzystania

Dane i informacje zawarte w tym serwisie są publikowane wyłącznie do celów informacyjnych. Wydawca - Zespół Szkół Specjalnych nr 6 w Łodzi nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędy lub nieaktualne informacje zawarte w serwisie.
sinc@interia
/* */

Używamy plików Cookies i podobnych technologii wyłącznie w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji jest dostępnych w naszej polityce prywatności.

EU Cookie Directive Module Information